PostWysłany: Czw 14:38, 30 Kwi 2009    Temat postu:

Bramkę zdobył Łukasz Szewczyk .
Michał z Kończewic
PostWysłany: Czw 8:26, 30 Kwi 2009    Temat postu:

dobra relacja!
mam nadzieje że wkońcu przełamie się Waluś bo to głównie od niego zależy czy zaczniemy strzelać bramki... fakt że zawsze budził sie pod koniec rundy...
Kamil
PostWysłany: Śro 20:39, 29 Kwi 2009    Temat postu:

Obawy przed spotkaniem uzasadnione...

Strażak Przechowo - Cyklon Kończewice 2:1 (2:0)

Młody zespół Strażaka od pierwszych minut rzucił się do szaleńczych ataków. Zawodnicy z Przechowa przewyższali Naszych pod względem szybkościowym. Bardzo dobrze w akcje ofensywne włączali się boczni obrońcy. Ich szarże bocznymi sektorami boiska były naprawdę imponujące. Przyniosło to wymierny efekt w postaci strzelonych dwóch bramek. Później jednak spuścili z tonu i nie atakowali już tak ochoczo. My w pierwszej połowie groźnie zaatakowaliśmy trzy razy. Najlepszej sytuacji po wyłożeniu piłki przez Andrzeja Kopczyńskiego nie wykorzystał Paweł Walecki. W drugiej połowie to my przejeliśmy inicjatywe. Zaczął działać środek pola, którego w pierwszej połowie nie było... Wynikiem tego było wiele szans do strzelenia bramki, jednak zawiodła dzisiaj skuteczność i umiejętność postawienia kropki nad "i". Strażak wyprowadzał groźne kontry które zatrzymywały się na naszym bloku obronnym lub bramkarzu. Honorową bramkę zdobyliśmy ok. 85 minuty meczu po zamieszaniu w polu karnym. Nie wiem nawet kto tą piłkę do siatki wepchnął. Lepiej zorientowanego proszę o podanie nazwiska strzelca bramki. Po utracie bramki Strażak został zamknięty na własnej połowie jednak skutecznie się bronił do ostatniego gwizdka.
Kamil
PostWysłany: Śro 16:49, 29 Kwi 2009    Temat postu:

Jedziemy na bardzo ciężki teren... strażacy są u siebie bardzo mocni.
PostWysłany: Śro 10:01, 29 Kwi 2009    Temat postu: Kolejka 22. Strażak Przechowo - CYKLON środa 29.04 18:00

Strażak Przechowo - Cyklon Kończewice środa 18:00 29.04.2009

ciężki mecz nas czeka... Strażak pokonał u siebie zarówno Flisaka jak i Unifreeze...