PostWysłany: Pon 14:57, 13 Lis 2006    Temat postu:

to sie nazywa konkretna relacja Very Happy
dzięki wielkie
ziom
PostWysłany: Nie 21:11, 12 Lis 2006    Temat postu:

Druga połowa zaczyna się od dwóch groźnych akcji Stali. Po 10 minutach Cyklon przejmuje inicjatywę czego efekty widać. Po składnej akcji napastników Żaba strzela na 1:3. Stal jeszcze nie otrząsneła się po straconej bramce a już 2 minuty później Achu wpada w pole karne i jet faulowany przez bramkarza stali. Sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Bryks i płaskim strzałem pakuje piłkę do bramki 1:4. Stal odpowiada trafieniem po błędzie prawej strony (Cyklonu) 2:4. Ale to nie podłamuje zawodników kończewic którzy strzelają na 2:5 Żaba. W końcówce jeszcze kilka groźnych akcji ze strony Kończewic. Zawodnicy cyklonu cofają się do obrony i tracą kolejno 2 bramki. Po starcie bramki na 4:5 Sędzia kończy mecz.
Cyklon w pełni zasługiwał na zwyciestwo.
Skłąd Cyklonu: Branka - PIlo, Stoper - Maki, Lewa obrona - Adam, Prawa obrona - Sipek, Lewa pomoc - Szpanek, prawa pomoc - Czaja Piotr, Środek pomocy - Szugi z Bryksem, atak - Żaba z Achem.
Na ławce - Hary i Młody Grzegrzół Grzechu.
ziom
PostWysłany: Nie 20:57, 12 Lis 2006    Temat postu:

Mecz zaczoł sie dosć spokojnie. Cyklon wybrał połowe z wiatrem. początek dość wyrównany. Po 10 minutach cyklon miał aut po lewej stronie boiska. Wykonywał go Szpanek który podał do Adama a ten nie wiadomo co chciał z nią zrobic i w ostatniej chwili podał do środka boiska gdzie piłkę przejeli zawodnicy Stali po kontrze i zgraniu piłki na jedenasty metr Romek W. naciskany przez zawodnika stali umieszcza piłkę w bramce Cyklonu (Pilo bez szans) 1:0. Po starconej bramce Cyklon rusza do ataku efekt widać po 15 minutach. Rzut wolny w okolicach 20 metrów (po faulu na Szpanku) do piłki podchodzi Bryks i strzela na bramkę. golkiper Stali puszcza piłkę miedzy nogami i jest 1:1. W 35 minucie Achu wykorzystuje błąd stopera i strzela z ostrego kata na bramke. Piłka odbija sie od lewego słupka bramki i wpada pod nogi Żaby który umieszcza ją w siatce. GOOOL Stal - Cyklon 1:2. Koniec pierwszej połowy
PostWysłany: Nie 19:13, 12 Lis 2006    Temat postu:

Stal Grudziądz - Cyklon Kończewice 4:5
brawo chłopaki Very Happy Very Happy Very Happy
niestety nie bylem na meczu bo tyrałem ale jak ktos był to niech opisze jak było...
PostWysłany: Nie 9:55, 12 Lis 2006    Temat postu:

obstawiam 1:2 dla Cyklonu a Wy?
ziom
PostWysłany: Sob 21:50, 11 Lis 2006    Temat postu:

No to jutro zaczyna sie nowy sezon. Mam nadzieję ze ze Stalą chłopaki sobie poradzą. Miejmy nadzieję że Flisak i Miesiączkowo zaczną gubić punkty. A my będziemy wygrywać. Powodzenia i do jutra.
Do boju cyklon
PostWysłany: Pią 9:15, 03 Lis 2006    Temat postu: UWAGA! Kolejka 14 - 12 listopada

Stal Grudziądz - Cyklon Kończewice 5 listopada, 13:00

OZPN przełozył dwie kolejki wiosenne na jesień!!!