Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON"

Kibic

Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 58

Skąd: Grzywna CITY

PostWysłany: Czw 17:36, 30 Kwi 2009    Temat postu: 3.05.09r.(sobota)Cyklon vs. Elana

Mecz odbędzie się w Toruniu. O godzinie 11.00.
Zapraszamy...
PS:Jedziemy po 3 pkt. i victorię
Kibic

Posty: 58

PostWysłany: Czw 21:18, 30 Kwi 2009    Temat postu:

Poprawka:
mecz odbędzie się w niedzielę ,w Kończewicach, o godzinie 13.00.
Zapraszmy.....
PS:wpadnijcie ,napewno się nie zawiedziecie!!!!
Gosc 123
Kibic

Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 61

PostWysłany: Nie 15:45, 03 Maj 2009    Temat postu:

Dziś nasi trampkarze podejmowali na własnym boisku Toruńską Elane ...
Na początku spotkania dominowali żółto-niebiescy .Po podonia Tomka Kucharskiego do własnego bramkarza arbiter odgwizduje rzut wolny pośedni .
Golkiper ustawia mur i nie wiadomo jak to możliwe , ale piłkarze z Torunia popełniają książowy błąd a mianowicie uderzają na bramkę , która jest wręcz całkowicie zasłonięta.A obok stoją nie kryci zawodnicy , ale tak to bywa . Piłka nożna jest grą zaspołową i o tym trzeba pamiętać.Od 10 minuty do końca pierwszej połowy dominowali gospodarze stworzyli wiele ciekawych sytuacjii , których nie potrafili wykorzystać jak nie Kamil Abramuk to Krystian Kuffel . Pod koniec pierwszej połwy goście zstworzyli sobie jedną sytuacje ,,z niczego '' .Piłka doszła do jednego z napastników Elany i od razu znależli się przy nim Cykloniści i
pomimo tego udało mu się z najbliższej odległości pokonać Golkipera z Grzywny.
Wydawało się , że jest to bramka do szatni bo do końca było zaledwie 4 minuty, lecz gospodarze po rzucie rożnym wyrównali , a strzelcem bramki jest Tomasz Kucharski .
Druga połowa to szaleńcze ataki Cyklonu . W pewnym momencie Sylwester Jaskulski wrzuca piłkę w pole karne Kamil Abramuk znajduje się tam gdzie być powinien i strzałem z powietrza nie pozostawia złudzeń bramkarzowi gości.
I jest już 2 : 1.Około 15 minut przed końcem spotkania gospodarze strzelają 3 bramkę .Strzelcem - Łukasz Nowacki.
I trampkarze pokonują ekipę z Torunia 3:1...

PostWysłany: Nie 16:08, 03 Maj 2009    Temat postu:

Świetne wiadomości. Chłopaki mają wielki potencjał i miejmy nadzieję, że wykorzystają go w pełni. Będziemy mieli niedługo narybek do seniorskiej drużyny niebiesko-czarnych.
Michał z Kończewic

Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 831

PostWysłany: Pon 8:05, 04 Maj 2009    Temat postu:

Wielkie Gratulacje dla MŁODYCH CYKLONISTÓW !!!
Oby tak dalej!!!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna -> Wyniki i komentarze TRAMPKARZE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)