PostWysłany: Pon 11:07, 19 Lis 2007    Temat postu:

Saturn - Pomowiec 3:3

Wisła - Cyklon 25.11 godz 12:00
gość

PostWysłany: Pon 20:50, 19 Lis 2007    Temat postu:

mam nadzieje że cyklonowi też powinie się noga i stracą punkty. jakbym obstawiał to 0-5

PostWysłany: Wto 8:27, 20 Lis 2007    Temat postu:

żeby na koniec rundy miec najlepszy bilans bramkowy musimy strzelic równo 10 bramek i nie stracić ani jednej...

PostWysłany: Pią 18:40, 23 Lis 2007    Temat postu:

A centrum w kończewicach to przy którym rondzie jest bo nie wiem gdzie czekać hhaahahahahaahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Laughing Cool Very Happy
Kamil
Fanatyk

Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 376

PostWysłany: Nie 10:35, 25 Lis 2007    Temat postu:

Mam nadzieje, że dzisiejszy mecz mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych mecz się odbędzie i pewnie zdobędziemy 3 pkt. Mimo wszystko nie wolno chłopakom zlekceważyć zawodników z Pędzewa, już raz tak zrobili w tej rundzie i Węgrowianka na Nas zdobywała pierwsze punkty. Jeśli chcemy się liczyć w walce o awans trzeba gładko wygrywać ze średniakami A-Klasowymi, zespołami z końca tabeli oraz ugrać jak najwięcej punktów z tymi teoretycznie najmocniejszymi rywalami. A jeśli chodzi o tego posta powyżej to wydaje mi się, że "Centrum" Kończewic znajduje się przy blokach i tzw. "Galerii Conchevicius" Very Happy
ziom
Kibic

Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 139

PostWysłany: Nie 16:29, 25 Lis 2007    Temat postu:

Wisła Pędzewo - Cyklon Kończewice 1:5 (1:3)
Skład: Pilecki - Szewczyk, Chojnacki (80 Wronkowski), Drost, Siłaka (80 R. Urbański), Kurek, Marcinkowski, Walecki, Jurek (60) Urbański G., Ewert, Szugajew K.
Mecz rozgrywany pod dyktando gosci. Już w 5 minucie spotkania akcja rozegrana prawą stroną zakończyła sie bramka strzelona przez Krzysztofa Kurka 0:1. Kolejna bramka w 10 minucie. Indywidualną akcja popisał sie Paweł Walecki który w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy umieścił piłkę w siatce 0:2. W 15 minucie z rzutu rożnego strzałem głową piłkę w siatce Wisły umiescił Michał Marcinkowski 0:3. Rozluźnieni goscie marnowali stuprocentowqe okazje jedna za druga. W 40 minucie z około 40 mestra na desperackie uderzenie (wrzutkę) zdecydował sie zawodnik Wisły ku zaskoczeniu wszystkich piłka wpadła w samo okienko bramki gosci 1:3.
Po przerwie sytuacja na boisku nie wiele się zmieniła Cyklon co chwile groźnie atakował lecz zawodnicy gosci byli nieskuteczni. W 79 minucie kolejna indywidualna akcja prawym skrzydłem Krzysztofa Kurka, który przedryblował obrońców Wisły i strzałem w długi róg strzelił bramkę na 1:4. W 85 minucie wynik meczyu ustalił Janusz Ewert który wykończył zespołową akcje Cyklonu.

Posty: 831

PostWysłany: Nie 16:45, 25 Lis 2007    Temat postu:

Chwała CYKLON !!!
mecz zdecydowanie jednostronny - wisła nie istniała...
tylko przez nieskuteczność naszych nie było 1:15:)
na meczu obecna był spora grupa kibiców CYKLONu która podziękowała naszym zawodnikom za udaną runde jesienną !!!

przed nami intensywny okres przygotowawczy...
czas na testownie nowych nabytków...
bo juz w 2 kolejce podejmujemy truskawki i pora odebra im lidera...
Kamil
Fanatyk

Posty: 376

PostWysłany: Nie 17:06, 25 Lis 2007    Temat postu:

Nie wiem co Wisła robi w a-klasie. Mogliśmy ten mecz wygrać jakieś 10-1 jak nie lepiej. Bramka dla Pędzewa z przypadku. Nawet nie wiem czy to miał być strzał. Było to uderzenie z ok. 40-45 m, nasz bramkarz był na 16 metrze i udało się im:) Nasi zawodnicy po 3 strzelonych bramkach widocznie sobie odpuścili i rozpoczeła się kopanina, dopiero po akcji Krzysztofa Kurka i golu na 4:1 się ożywili. Ważne są 3 punkty i dobre 2 miejsce na półmetku rozgrywek. Z Unifreeze gramy u siebie i już w 2 kolejce nowej rundy powinniśmy wysunąć się na prowadzenie. Mam nadzieję, że Nasi zawodnicy będą skoncentrowani i nie będą tracić w głupi sposób punktów oraz, że od nowego sezonu spotkamy się z Unifreeze, i Drwęcą w wyższej klasie rozgrywkowej:) Pozdro.

FORZA CYKLON!
Kamil
Fanatyk

Posty: 376

PostWysłany: Nie 17:08, 25 Lis 2007    Temat postu:

A tak btw. to Michał Marcinkowski nie strzelił bramki głową, po jego strzale piłka odbiła się jeszcze od głowy obrońcy Wisły, odbiła sie od poprzeczki i wpadła do bramki.
kibic

PostWysłany: Pon 8:51, 26 Lis 2007    Temat postu:

I gdzie te 11:0 buraki jakoś Miesiączkowo i Drwęca potrafiły im strzelić sporo bramek a wy tak sie napinaliści i tylko 1:5

Posty: 831

PostWysłany: Pon 9:21, 26 Lis 2007    Temat postu:

hehe CYKLON grał w mocno rezerwowym składzie - młodzi tez muszą kiedys sie ograć a i tak mogliśmy to wygrać 10:1...
okazaliśmy po prostu litość dzielnym piłkarzom z pędzewa... Laughing
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna -> Wyniki, komentarze i następne mecze A-KLASA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)