Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON"

plisnoł

Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 10

PostWysłany: Nie 21:51, 30 Mar 2008    Temat postu:

Zsumujemy punkty na wiosnę ( bo przecież wiesz że prowadzę ten zespół od stycznia) i podzielimy je przez kasę wydaną na drużynę i razy współczynnik młodości i na tym tle nie będziecie wyglądać już tak różowo. A tak na poważnie przecież wiesz że jeszcze jesienią byłem z Wami i nadal Wam kibicuję. Wczoraj chcieliśmy Was postraszyć i chyba nam się udało.Ale mam nadzieję, że My i Wy już żadnego meczu do końca sezonu nie przegramy. Zapytaj Mekiego czy faktycznie gdy dogrywał Walusiowi piłka wyszła poza linię. To i tak niczego nie zmieni.

Ostatnio zmieniony przez jero dnia Nie 21:52, 30 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Toldo

Jerzy jeśli zespół siedzi na waszej połowie przez 80 minut to czego ty jako trener mogłes się spodziewać ? Jeden błąd w końcówce nie znaczy o tym że wy mieliście przewagę ani to że sędzia był słaby jeżeli był słaby to w dwie strony. Pozdrowienia dla BACIORÓW z LEGII

Żbiczek napisał:
Jak patrzyłem na to wszystko z boku to dostawałem białej gorączki.

Nie grałeś w tym meczu? Czyli jest coś prawdy w tym co wypisywał tutaj ktoś o problemach Bobrowa?

frania napisał:
no pewnie ze ten wynik nic nie mowi bo mogliscie dostac jeszcze wuiecej:] heh buraki... spojrz na wynik dwumeczu miedzy naszymi druzynami to pogadamy... przykro nam ze nie umiecie grac ale to nie nasza wina... aaa i jeszcze moze na miejsce w tabeli:]

Masz rację frania, ale nic nie poradzimy, że ludzi zawistnych i niepotrafiących pogodzić się z porażką nie brakuje. Przykre i żałosne zarazem.

Pauzowałem za kartki!!!
Jedynym naszym problemem w tym momencie, kontuzje 4 podstawowych zawodników.Niestety będa gotowi do gry dopiero na ostatnie mecze sezonu.Więc moze być cieżko.Ale gramy dalej!!!

Co do kolesia który wypisuje bzdury o naszym meczu z Unisławią- wydaje mi sie,że to jakaś prowokacja- napewno nikt od nas takich głupot nie pisał.Prawda jest taka,że Unisław był zdecydowanie lepszy i zasłużenie wygrał ten mecz.
jero
plisnoł

Posty: 10

PostWysłany: Nie 21:55, 30 Mar 2008    Temat postu:

Przecież ja nie twierdzę że mieliśmy przewagę . Mieliśmy właśnie tak grać przyjmować Was na własnej połowie i grać z kontry.Ze statystykami jest tak jak ze spódniczką mini wiele pokazuje ale najważniejsze zasłania.
Toldo

PostWysłany: Nie 22:00, 30 Mar 2008    Temat postu:

Jero nie 100% a 200% dali z siebie twoi zawodnicy a to odbije się wam w następnych meczach bo poprostu nie będą mieli siły
jero
plisnoł

Posty: 10

PostWysłany: Nie 22:03, 30 Mar 2008    Temat postu:

Jak powiada Pawlak ,, Ty sie nie boi".Damy radę.Jak z najlepszą drużyną tak zagraliśmy to z następnymi powinno być łatwiej.

Toldo

PostWysłany: Nie 22:11, 30 Mar 2008    Temat postu:

Wiem że tak się gra z zespołami z wyższej półki ale sam wiesz jako były zawodnik co to oznacza? Jeden mecz nie da utrzymania ani awansu jest 15 kolejek !!!!!!!!
Kamil
Fanatyk

Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 376

Skąd: Kończewice

PostWysłany: Nie 22:16, 30 Mar 2008    Temat postu:

Trener Kasztelana ma wiele racji. Może posiadaliśmy optyczną przewagę, ale nie możemy tu mówić o zdecydowanej przewadze. Oba zespoły w ofensywie grały nieco chaotycznie, było zbyt wiele niecelnych podań i niewymuszonych strat. W defensywie najmocniejszym punktem był Gery, wprowadzał wiele spokoju w szeregach obronnych. Co do żółtych kartek nie mogę się zgodzić, że zasłużyliśmy na trzy wykluczenia zawodników. Kuba w obronie grał czysto, przez całe spotkanie popełnił naprawdę niewiele fauli. Kartka którą zobaczył w pierwszej połowie bardzo naciągana, jedyne wejście w którym zasłużył na żółty kartonik miało miejsce przy linii bocznej pod koniec meczu. Sędzia się mylił w obie strony. Waluś też był brzydko faulowany raz za razem w okolicach pola karnego, raz od tyłu w nogi kosę dostał przy linii bocznej pola karnego to sędzia też nie upomniał gracza Kasztelana kartką. Co do bramki nie mogę się na ten temat wypowiadać bo stałem mniej więcej na środku boiska, sytuację mogła ocenić jedynie sędzina i sami zawodnicy.
Kożuch
plisnoł

Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 17

PostWysłany: Nie 22:22, 30 Mar 2008    Temat postu:

Widze że derby Kasztelan - Cyklon przeniosły się jeszcze na forum:))

Panowie z tej kolejki należy wyciągnąć wnioski, a myśleć juz o nastepnej czekają nas nie lżejsze mecze.

Powodzenia
Toldo

PostWysłany: Nie 22:27, 30 Mar 2008    Temat postu:

Jero życzę wam powodzenia w następnych meczach mam nadzieję że parę drużyn ogracie "TRUSKAWKI" na 500% muszą być przygotowani chłopacy
Toldo

PostWysłany: Nie 22:35, 30 Mar 2008    Temat postu:

Kamil na jakim meczu ty byłeś ? Optyczna przewaga ? Totalna przewaga 80 % czasu gry byliśmy na ich połowie !!!!!!!!!
Kamil
Fanatyk

Posty: 376

PostWysłany: Nie 22:45, 30 Mar 2008    Temat postu:

To, że byliśmy większość czasu na ich połowie nie oznacza, że przewaga była zdecydowana. Gdyby przewaga była znaczna, zagrażali byśmy ich bramce raz po raz. A w pierwszej połowie mieliśmy, rzut wolny Gerego obroniony przez bramkarza, kilka strzałów z dystansu, parę rzutów rożnych w zamieszaniu po których mogliśmy strzelić bramkę bo bramkarz nie wychodził w ogóle do piłek, no i bramkę Mekiego. W drugiej również kilka rzutów wolnych i strzałów z dystansu plus bramka Walusia po chyba jedynej tak naprawdę składnej akcji. Zabrakło podań otwierających po których moglibyśmy mieć bardziej klarowne sytuacje do strzelenia bramki (uważam, że gdy gramy na Naszym boisku tworzymy o wiele więcej zagrożenia niezależnie od przeciwnika z jakim gramy), ale to tylko moje skromne zdanie. Może za dużo bym chciał, ale należy cieszyć się z trzech punktów z niewygodnym rywalem oraz trzeba trzymać kciuki za podobny rezultat w meczu z Unifreeze.
xavi

PostWysłany: Nie 22:54, 30 Mar 2008    Temat postu:

SZACUNEK DLA KAMILA.W SOBOTE WYGRAMY Z UNIFREZE I TO PRZEKONYWUJACA.A O BALE SIE NIE MARTW.NIE POGRA ZA DUZO.VISCA EL BARCA.
Kamil
Fanatyk

Posty: 376

PostWysłany: Nie 22:59, 30 Mar 2008    Temat postu:

Wierzę, że dasz radę uprzykrzać mu życie na tyle, że nie będzie stanowił żadnego zagrożenia. Tylko uważaj bo to cwany boiskowy lis Very Happy Barca ostatnio zawodzi, za to cieszy fotel lidera dla Cyklonu:) Pozdro
cristiano:)

PostWysłany: Nie 23:01, 30 Mar 2008    Temat postu:

xavi za granie bys sie wzia a nie na pisanie na forum juz powinioenes sie koncentrowac na truskaffkach:P pozdro hehe GLORY GLORY MAN UNITED:D
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna -> Wyniki, komentarze i następne mecze A-KLASA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)