PostWysłany: Śro 19:14, 11 Cze 2008    Temat postu:

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Śro 19:32, 11 Cze 2008    Temat postu:

Cyklon : Drwęca 4-2

bramki: Walecki, Szugajew (żaba) , Kurek , Drozd

W pierszej połowie spotkania lekką przewage miał Cyklon. Stworzył wiele klarownych sytuacji do zdobycie bramki. Przy odrobinie szczęscia wynik spotkania mógł się już rozstrzygnąc w pierwszej połowie. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-1. Od początku drugiej połowy do zmasowanych ataków ruszyła Drwęca przejmując inicjatywe lecz nie wykorzystując kilku dogdnych sytuacji do zdobycia bramki. Cyklon cofnął się do obrony i ograniczał sie do wyprowadzania kontr. Po jednej z takich kontr wynik na 3-1 podwyższa Kurek po ladnym technicznym podaniu od Waleckiego. Po zdobyciu tej bramki Cyklon wraca z dalekiej podróży jednak dalej nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia kolejnych goli. Po jednym z rzutów wolnych Pilecki odbija piłke przed siebie i z najbliższej odległości dobija napastnik Drwęcy. Pod koniec meczu na boisko wchodzi Drozd i już pierwszy jego kontakt z piłką kończy się bramką! Po szybkiej i zgranej kontrze Cyklonu Drozd wychodzi sam na sam z bramkarzem Drwęcy i ładnym technicznym lobem pokonuje bramkarza ustalając wynik na 4-2! Spotkanie raczej wyrównane rozegrane w szybkim tępie i bez większych emocji. Warto zwrócić uwage na to że sędziowie znowu się nie popisali! Zwłaszcza sędzia główny który nie potrafił zapanować nad zawodnikami pod koniec spotkania!

PostWysłany: Śro 20:31, 11 Cze 2008    Temat postu:

unifreez wygrał 6:0. jeszcze tylko w sobote prosze o powtorzenie wyniku z dzisiejszego meczyku i jak juz kiedys pisałem "lider był, jest i bedzie tylko jeden UNIFREEZE" BRAWO< BRAWO. A kibice cyklona niech sie napinaja na tym malo ambitnym forum i niech chociaz wyzwiskami sie docenia. lider jest jeden U N I F R E E Z E
michal19105
Fanatyk

Posty: 209

PostWysłany: Śro 20:38, 11 Cze 2008    Temat postu:

lider napisał:

chyba fora sie ci pomylily;] my sie nie napinami !! a napewno nie z wami!!! wiec prosze sobie oszczedzic takie gadanie!!;] wejdz na forum drwecy lub mustanga tam sa dopiero napinki;] a wy poprostu byliscie w meczu z nami lepsi i dlatego jestescie na 1 miesjcu:) ale przypomnij mi wynik z meczu rozgrywanego na waszym boisku!!;]

Ostatnio zmieniony przez michal19105 dnia Śro 20:39, 11 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Michał z Kończewic

Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 831

Skąd: Kończewice

PostWysłany: Pią 9:02, 13 Cze 2008    Temat postu:

mecz bez większych emocji - nasi prowadzili od początku 1:0 potem 2:0
w pierwszej połowie zmarnowalismy 3 setki... ale Żaba bardzo chciał strzelić sam:)
CYKLON był zdecydowanie lepszy a Drweca powalczyła moze przez chwile w 2 połowie - kilka razy groźnie strzelając na bramke Pileckiego - przynajmniej sobie pobronił Smile

bramki dla Cyklonu bardzo ładne! 2 techniczne loby (Waluś i Drozdzik) i super bramka Kurka po efektownym wycofaniu piętką przez Walusia:)

bramki Drwęcy marne - 2 przypadkowe dobitki ale strzały mieli dobre i gdyby nie Pilo...

Ostatnio zmieniony przez Michał z Kończewic dnia Pią 9:02, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Michał z Kończewic napisał:

eeee Michu chyba trochę przesadziłeś, w drugiej połowie Drwęca nie schodziła z połowy Cyklona i tylko fakt, że świetnie bronił Pilecki zawdzięczacie , że nie padła bramka wyrównująca. Całą drugą połowę Cyklon grał z kontry (notabene ładne kontry) i strzelił jeszcze dwie bramki. W tym meczu to Wy zdobyliście punkty i ostatecznie udowodniliście,że jesteście lepszą drużyną.
Ale na Okręgówkę nie wystarczy dwóch szybkich i mądrze grających napastników i świetny bramkarz. Myślę, że jeśli nie wzmocnicie się w śrdoku pola i w obronie, to o punkty w V lidze będzie wam bardzo ciężko.
Mimo to pozdrawiam i życzę Cyklonowi powodzenia w wyższej lidze. Mam nadzieję, że w niedługim czasie nasze zespoły spotkają się znowu w meczach o punkty ligowe.
Kamil
Fanatyk

Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 376

PostWysłany: Pią 21:09, 13 Cze 2008    Temat postu:

Pięknie Cyklon! Udowodniliśmy wszystkim, że jesteśmy lepszym zespołem od Drwęcy. I doczekaliśmy się upragnionego awansu. Gratuluje wszystkim zawodnikom i autorom sukcesu. A za rok zaczynamy bój na V-ligowych boiskach. I wierze, że sprostamy temu wyzwaniu. CHWAŁA CYKLON!
beben
Kibic

Posty: 146

Skąd: Kończepicie :d

PostWysłany: Sob 11:37, 14 Cze 2008    Temat postu:

Po tym meczu awans mamy już w kieszeni.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna -> Wyniki, komentarze i następne mecze A-KLASA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)