Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON"

Michał z Kończewic

Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 831

Skąd: Kończewice

PostWysłany: Pon 15:12, 25 Sie 2008    Temat postu: Kolejka 5. CYKLON-Chełminianka -30.08 sobota godz.15

CYKLON-Chełminianka Chełmno -30.08 sobota godz.15

mecz z mocną drużyną z Chełmna dostarczy nam zapewne wiele emocji Smile
mam nadzieje ze CYKLON podtrzyma zwycięską passę i zanotujemy kolejne cenne 3 pkty!!!

Ostatnio zmieniony przez Michał z Kończewic dnia Pon 15:12, 25 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 0:49, 26 Sie 2008    Temat postu:

No chłopaki niestety ale mnie niema w Kończewicach mam nadzieję że zrobicie dobry pokaz prawdziwych kibiców.
truskawka
Kibic

Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 55

Skąd: Górzno

PostWysłany: Sob 12:59, 30 Sie 2008    Temat postu: ;)

Cyklon Kończewice - Chełminianka Chełmno 1 : 1

Bramkę dla Cyklonu strzelił wprowadzony w drugiej części spotkania Grzegorz Urbański. Gratulujemy pierwszej bramki na boiskach V ligi i mamy nadzieję że będzie ich więcej w wykonaniu Grzesia:P

Skład Cyklonu:
bramka: Pilo
obrona: Szewa, Achu ( w II połowie zastąpił go Kuba), Loczek, Ryba
pomoc: Marcinkowski Michał, Waluś. Marek Zając, Sebastian Pumpa Owczarczyk ( w II połowie zastąpił go Grzegorz Gnegne Urbański xD)
atak:Żaba , Meki.

Mecz bardzo zacięty i wyrównany. Od pierwszego gwizdka do ataku ruszyli ostro gracze z Chełmna raz po raz zagrażając bramce Cyklonu. Gospodarze potrzebowali około 15 min aby aby "dojść do siebie" i ruszyć do ataku. W połowie pierwszej części spotkania Cyklon przejmuje inicjatywę i nie oddaje jej już do końca 1 połowy atakując groźnie bramkę Chełminianki. W pierwszej części spotkania żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Po wznowieniu spotkania Cyklon znowu przesypia początek 2 połowy i szybko traci bramkę po błędzie obrony jak i samego Pilosia który zaspał przy dośrodkowaniu. Po stracie gola Cyklon oddał całkowicie inicjatywę zawodnikom z Chełmna co mogło skończyć się utratą drugiego gola lecz na posterunku był Pilo popisując się piękną paradą w sytuacji sam na sam z napastnikiem gości. Po upływie około 15 minut drugiej części spotkania trener Cyklonu decyduje się na pierwszą zmianę i zdejmuje z boiska zmęczonego już Acha, zastępuje go Kubą. Na uwagę zasługuje kolejny dobry występ Acha w obronie.Po upływie kolejnych kilku minut boisko opuszcza Pumpa a jego miejsce zajmuje Grzegrzuł który już po chwili mógł doprowadzić do remisu niestety zabrakło mu doświadczenia jak i zimnej krwi w sytuacji gdy znalazł sie sam na sam z bramkarzem gości na piątym metrze przed bramką.Ale jak to powiadają "co się odwlecze to nie uciecze" i tak na 10 min. przed końcem spotkania Grzegorz dostaje piłkę na 15 metrze i silnie uderza w stronę bramki, bramkarz broni i "wypluwa" piłkę przed siebie lecz przy dobitce Grzesia jest już bez szans. W między czasie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę za dyskusje otrzymuje zawodnik Chełminianki. Od tego momentu Cyklon rusza do zmasowanych lecz niedokładnych ataków zamykając Chełminiankę na jej połowie. Dodać trzeba że bardzo słabo spisywał się sędzia prowadzący zawody.

Ostatnio zmieniony przez michal19105 dnia Sob 19:50, 30 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Sob 20:49, 30 Sie 2008    Temat postu:

Prawda taka ze mecz nie był dobrym widowiskiem kopanina. Proponuje jeszcze kilku ściągnąć emerytów do cyklonu i będzie ok. Tak trzymać
Gdzie jest ławka Cyklonu!!!!!!

PostWysłany: Nie 13:03, 31 Sie 2008    Temat postu:

Co do przedmówcy to ma racje.
ławka w meczu z chełmnem: siłaka, urbański, szpanek, i dwóch młodych z chełmży.
Nieźle a to dopiero poczatek sezonu.
michal19105
Fanatyk

Posty: 209

PostWysłany: Nie 13:30, 31 Sie 2008    Temat postu:

Oczywiście macie racje!!! Ale tak to jest jak trener świata poza Chełmżą nie widzi i ciężko mu wymóżdżyć że można także sprowadzać zawodników z innych klubów a nie tylko emerytowanych zawodników Legii lub takich co nie grali kilka miesięcy;] A za takie pieniądze które dostaje się w Cyklonie nie jeden zawodnik z wyższej ligi przyszedłby grać. No ale.....co tu dużo mówićSmile Miejmy tylko nadzieje że szybko to dojdzie do kogoś z zarządu klubu o ile takowy jeszcze istnieje:)
kibic

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 3

PostWysłany: Nie 14:21, 31 Sie 2008    Temat postu:

Popieram przedmówców gdzie jest zespół który grał jeszcze 1,5 lub 2 lata temu. Zawodnicy którzy grali jeszcze kilka miesięcy niema ich w zespole albo siedzą na ławce. Co się dzieje. A ludzi cyklon do grania miał wielu ale tylko na początku sezonu. Resztę wszyscy wiemy

Posty: 831

PostWysłany: Nie 21:39, 31 Sie 2008    Temat postu:

niestety na meczu mnie nie było...
szkoda straconych punktów... czołówka nam uciekła...

co do kłopotów kadrowych to niestety macie racje...
brakuje Gerego i Kurka w pomocy, nie wiem czemu nie gra Lisek...

Gratulacje dla Grzesia!!!
beben
Kibic

Posty: 146

Skąd: Kończepicie :d

PostWysłany: Pon 10:20, 01 Wrz 2008    Temat postu:

Bylem na meczu i powiem tak Meki i Zając kompletnie nie nadaja sie do grania w pilke w tej druzynie. Szpanek powinien jak najszybciej zmienic Zajaca. Trzeba podziekowac Mekiemu i niech kurek wraca jak najszybciej. Druzyna mimo wzmocniem gra o wiele gorzej niz w zeszlym sezonie.

PostWysłany: Wto 14:51, 02 Wrz 2008    Temat postu:

Nie zapominajcie ze to jest V liga więc poziom też jest wyzszy.
Macie kasę, niby władze Gminy tez są przychylne a klub jest bez nadziejnie prowadzony!!!

Tak kasa chyba lepiej jakby trafiła do Legi.

U Was tak, zero trenera, zero zarządu, zero własnej młodziezy.
Daleko tak nie pociągniecie.
michal19105
Fanatyk

Posty: 209

PostWysłany: Wto 16:12, 02 Wrz 2008    Temat postu:

Mylisz się tylko co do młodzieży. Młodzież posiadamy tylko są jeszcze za młodzi:)

PostWysłany: Wto 17:20, 02 Wrz 2008    Temat postu:

żeby był porządny klub to trzeba szybciej myśleć o młodzieży, żeby była ciągłość, mam nadzieje ze utworzycie kolejne zespoły młodzieżowe.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna -> Wyniki, komentarze i następne mecze V-liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)