Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON"

Posty: 55

Skąd: Mszano

PostWysłany: Sob 18:06, 20 Paź 2007    Temat postu:

Do Pomowca:
Gwoli scisłości- karny był w 80 minucie i po jego pewnym wykonaniu było już 3-1 dla nas.Wiec nie pisz takich głupot.
Przyznam sczerze,że karny faktycznie był kontrowersyjny ale według mojej subiektywnej oceny sprawiedliwy- ale co powiesz o tym którego gwizdnął dla Was???
Po meczu rozmawiałem z Waszym trenerem który stwierdził,cytuje:że już 30 lat obraca się przy piłce a jeszcze takiego karnego nie widział!!!Jeżeli sędziowie mieliby gwizdac takie faule- to kazda wrzutka z rzutu roznego konczyłaby się rzutem karnym.
Co do sędziów zgodze sie z Tobą w 100%.Ostatnią rzeczą do której sie nadają to sędziowanie( przypomnę nasz zeszłotygodniowy mecz z Cyklonem)

Ale na Twoim miejscu miałbym większe pretensje do Waszego bramkarza- który ustawił mur - stanął w przeciwległym rogu bramki i jeszcze dał sobie w ten róg strzelić gola:-).A pierwsza bramka też jest w połowie jego:-)

PostWysłany: Sob 18:12, 20 Paź 2007    Temat postu:

pomowiec, czy ty na pewno byłeś na meczu w Bobrowie? od karnego do 90 minuty nie chciałbyś wisiec Smile poza tym zdążyliście jeszcze strzelic bramkę na 3-2 a my przeprowadzic zmiany Razz
Mecz nudny jak flaki z olejem. My zagraliśmy II z najgorszych meczy, jak nie najgorszy.... ale pomowiec nam na szczęście nie ustępował.

Nie byłem na meczu ale miałem racje.
Sędziowie robia błedy w jedną i drugą strone bo są słabi i dlugo w A klasie sie to nie zmieni.
Tylko po co karny( kontrowersyjny) w 90 minucie to odrazu smierdzi, ale sedzia Wiesiu lubi prezesa z Bobrowa i ja mam na to dowódSmile

PostWysłany: Sob 19:24, 20 Paź 2007    Temat postu:

Bobrowo coraz słabsze jest, dzis to było widac karny nie w 90 minucie ale faktycznie z kapelusza
Pomowiec

PostWysłany: Sob 20:06, 20 Paź 2007    Temat postu:

Bobrowo nie jest wcale takie słabe tylko My w końcu zaczęliśmy się zgrywac i nasza gra zaczyna jakoś wyglądac.

PostWysłany: Sob 22:01, 20 Paź 2007    Temat postu:

a śedziowie Was przekręcili.hahah

PostWysłany: Nie 2:38, 21 Paź 2007    Temat postu:

Kozuch napisał:

kożuch ale siejesz propagandę!!! chyba nie będziesz głosowała ma pis?!!??! nie byłeś na meczu to nie osądzaj wygranych ;P
Jaszek

PostWysłany: Nie 11:38, 21 Paź 2007    Temat postu: S

Taa a sedzia jak nas w Jabłonowie załatwil.... Bał sie debil z stadionu wyjść... ale ma za swoje!
grzechugd
plisnoł

Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 20

Skąd: Golub-Dobrzyń

PostWysłany: Nie 13:30, 21 Paź 2007    Temat postu:

Jaszek możesz opisać dokładniej co się działo i jak wyglądał mecz?

PostWysłany: Nie 13:59, 21 Paź 2007    Temat postu:

LICZE NA TO ZE NASZ CYKLONIK DA JAKAS RADOSC W DZISIEJSZYM DNIU I CHOCIAZ POWALCZY I ZDOBADZIE DLA NAS CHOCIAZ 1PUNKCIK!!!

Naprzód-Unifreeze 1:2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna -> Wyniki, komentarze i następne mecze A-KLASA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)