Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON"

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 209

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 16:52, 21 Paź 2007    Temat postu:

No Cykloin zaczyna pokazywac swoja wartosc!! teraz juz chyba nikt nie powie ze to przypadek!pewne zwyciestwo z Łasinem i to jeszcze na ich terenie!! to swiadczy tylko o tym ze Cyklon bedzie sie liczyl w walce o awans do IV ligi!! za tydzien mecz z Jablonowem ktory mysle wygramy bez wiekszych problemow! a potem mecz prawdy z DGD!! jesli to spotkanie wygramy juz chyba nikt nie bedzie mial watpliwosci kto rozdaje karty w A klasie;]
PS: z tego co mi wiadomo MEKI nie grał cale spotkanie:) ale to nie potwierdzona iformacja:) czekam na jakies relacje z tego spotkania:)

PostWysłany: Nie 17:39, 21 Paź 2007    Temat postu:

No dziś rozbiliśmy dośc łatwo Stal 4-0 po pierwszej połowie prowadziliśmy po bramce dawca (i tak nie przejdzie do cyklonu, bo u nas mu jest dobrze) a w drugiej połowie hat tricka strzelił Jacek Urbański (tylko hat tricka bo mógł strzelic conajmniej dwie więcej) po wygranej cyklonu z łasinem w tabeli zrobi się jeszcze większy ścisk niż był
michal19105
Fanatyk

Posty: 209

PostWysłany: Nie 17:53, 21 Paź 2007    Temat postu:

Dawiec juz do Cyklonu napewno nie przejdzie:) hehe:) to pewne bylo juz dawno! trener go nie chcial w druzynie:) a tak swoja droga dobrze zrobil:) bo w Cyklonie by go tylko dziczyli tacy debile jak MEKI:) a tak wkoncu przebil sie do druzyny i strzela bramki:)

PostWysłany: Nie 19:13, 21 Paź 2007    Temat postu:

co można powiedzieć o meczu... Miesiaczkowo praktycznie nic nie grało do końca połowy przegrywali 1:0 (mogło być więcej, 3 sytuacje sam na sam) A w 2 sie troszke przebudzili (najbardziej pomógł im sędzia) i strzelili "fuksem"te dwa gole..... Sedzia musiał wracać do szatni z obstawą... i do tego miał problemy z wyjechaniam z Jabłonowa (Poprzebijane opony)

PostWysłany: Nie 19:36, 21 Paź 2007    Temat postu:

Mustang napisał:

Ładne jaja wypisujesz... Po pierwszej polowie powinienscie przegrywac ledwo co wychodziliscie z polowki.. a druga polowa to juz bledy zawodnikow i trenera ktory nie wie wogole co sie dzieje ale to juz nasza sprawa.Nie mniej jednak gratulacje skladam
michal19105
Fanatyk

Posty: 209

PostWysłany: Nie 19:50, 21 Paź 2007    Temat postu:

Widze ze w Jabłonowie sie dzialo hehehe:) ciekawe czy beda jakies sankcje:) ale nie dziwie sie Smile dobrze ze poprzebilali temu pedalowi opony!! przypuszczam ze ten sedzia to skonczona oferma byla!! juz nie jedna druzyne sedziowie zalatwili na korzysc unifrezee czy to nie dziwne???Smile
[C]

PostWysłany: Nie 20:05, 21 Paź 2007    Temat postu:

skład w łasinie: pilo-kuba,szewczyk,drozd,adam-krzychu,michał,waluś,pąpa-żaba,achu
46-wyka,70-jurek.
gość

PostWysłany: Nie 20:33, 21 Paź 2007    Temat postu:

fuksem to Jabłonowo zdobylo gola a w 2 połowie wogule nie istnieli ..
Jaszek

PostWysłany: Nie 20:34, 21 Paź 2007    Temat postu:

a no dziwne... ale ten sendzia sieje jakas nienawisc do Jabłonowa chyba... z Papowem tydzien temu ( To ten sam sendzia) Odwalał kiksy jak huuu*...
Ale co zrobić.. zle sędziuje a potem sie boi zejsc z boiska
cris

PostWysłany: Nie 21:38, 21 Paź 2007    Temat postu:

widze ze ten jaszek z naprzodu to inteligetny jest:)hahaha..wez czlowieku sie naucz pisac bo posmiewisko z siebie tu robisz..ta ostatnia wypowiedz szok:)heheh
Kożuch

PostWysłany: Nie 21:58, 21 Paź 2007    Temat postu:

Liga jest ciekawa kazdy kazdego może ograć!
Szacunek dla Cyklonu nie dawałem im szans z Łasinem.
Reszta wyników była do przewidzenia.

a co do jabłonowa to uważam ze szału nie grają!!!!

Pzdro dla bobrowa
trgbghgf

PostWysłany: Nie 22:07, 21 Paź 2007    Temat postu:

Bobrowo to cieniasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Klub Sportowy Gminy Chełmża "CYKLON" Strona Główna -> Wyniki, komentarze i następne mecze A-KLASA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)